Facebook
/Centrum rehabilitacji dzieci i młodzieży „Marzenia”

Centrum rehabilitacji dzieci i młodzieży „Marzenia”

Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Marzenia zostało przeniesione do nowo wybudowanego budynku w Niedrzwicy. Nowe Centrum wita swoich pacjentów kolorowymi salami z najlepszej jakości sprzętem. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Nasi pacjenci mogą korzystać z nowoczesnego basenu zaprojektowanego z myślą o dzieciach. Po dniu wypełnionym rehabilitacją odpoczynek zapewniają im komfortowe 2,3 i 4-osobowe pokoje z łazienkami, telewizorem, dostępem do internetu oraz świetlica z aneksem kuchennym.

+ Dlaczego my?

Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie, fachowość, indywidualne podejście do pacjenta oraz entuzjazm. Do dyspozycji naszych pacjentów mamy unikalny w skali kraju sprzęt – LOKOMAT i ARMEO pediatryczne. Wyposażenie naszego centrum jest nie tylko nowoczesne i doskonałej jakości, ale też kolorowe, ciekawe i przyjazne.

OFERUJEMY

  • połączenie indywidualnie dobranej terapii z użyciem nowoczesnego sprzętu (Lokomat, Armeo, TheraSuit, TheraTogs)
  • intensywną rehabilitację zawierającą elementy NDT- Bobath, integracji sensorycznej, ćwiczeń w wodzie, wspomaganą hydro- i fizykoterapią oraz masażem
  • zajęcia dodatkowe takie jak muzykoterapia, choreoterapia, hipoterapia,art terapia, dogoterapia
    i ukierunkowana rekreacja ( gry, zabawy).

Nasz zespół ściśle współpracuje z rodzicami. Pracownicy wysłuchują i rozumieją problemy, jakie niesie ze sobą wychowanie dziecka niepełnosprawnego. Pełna akceptacja niedoskonałości dziecka oraz wspólne wyznaczanie celów i konsekwentne dążenie do ich zrealizowania przybliży MARZENIA, jakie mają rodzice w stosunku do rozwoju swoich dzieci. Wszystko to daje nadzieję na poprawę stanu funkcjonalnego i ruchowego Waszego dziecka i nawet małe postępy będą znaczącym krokiem.

Turystyka medyczna to nowość na polskim rynku. Nasza oferta łączy rehabilitację dziecka wraz z możliwością wypoczynku i terapii dla rodziców, opiekunów.

Mamy dla Państwa wyjątkowo atrakcyjną i niepowtarzalną propozycję. Oprócz profesjonalnej terapii dla dzieci prowadzonej na najnowocześniejszym sprzęcie, oferujemy rodzicom i opiekunom możliwość zadbania o własne zdrowie. Otrzymują Państwo od nas dwa rodzaje zabiegów, i mogą korzystać z bazy sanatorium „WITAL” na preferencyjnych zasadach. Korzystanie z dodatkowych zabiegów sprawia, że pobyt na turnusie rehabilitacyjnym dziecka staje się pobytem wypoczynkowym i leczniczym również dla Państwa.

Tak właśnie realizują się nasze MARZENIA, by zauważyć również rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych. To osoby, które wiele godzin, dni, miesięcy i lat życia poświęcają swojemu dziecku. Ciężko wraz z nim pracują, by w przyszłości było możliwie jak najbardziej samodzielnym człowiekiem.

Na turnusy rehabilitacyjne zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami lub opiekunami. Obiekt jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Znajdziecie nas w Niedrzwicy koło Gołdapi, gdzie dookoła są jeziora, lasy, mikroklimat i piękna przyroda. Wkrótce uruchomiony zostanie park zdrojowy z pijalnią wód mineralnych i tężnią.


Zapisz link lub wyślij na Facebooka, Google Plus i inne media społecznościowe!