Facebook
/Przygoda z dziką naturą – Hodowle zwierząt

Przygoda z dziką naturą – Hodowle zwierząt


Co to jest Bezkrwawe Safari?

Jest to hodowla położona u podnóża Tatarskiej Góry, jest ewenementem w skali regionu. Na 300 ha obszarze wśród drzew i ogromnych stawów rybnych można spotkać stada dzikich zwierząt oraz egzotyczne ptactwo. Gospodarze oferują szereg atrakcji: łowienie ryb, przyjęcia na swieżym powietrzu, fotografowanie zwierząt czy przejazdy gondolą i amfibią. Bezkrwawe Safari zaprasza od maja do końca października.


Obejrzyj film promocyjny Bezkrwawego Safari

Dane kontaktowe wraz z mapą dojazdową i koordynatą GPS

Zatyki
19-500 Gołdap
tel. 87 615 09 70, kom. 607 563 147

E-mail: biuro@zajazd-rudziewicz.pl
www.zajazd-rudziewicz.pl

[google-map-v3 width="740" height="350" zoom="13" maptype="roadmap" mapalign="center" directionhint="false" language="default" poweredby="false" maptypecontrol="true" pancontrol="true" zoomcontrol="true" scalecontrol="true" streetviewcontrol="true" scrollwheelcontrol="false" draggable="true" tiltfourtyfive="false" addmarkermashupbubble="false" addmarkermashupbubble="false" addmarkerlist="54.232, 22.350{}grass.png{}Bezkrwawe Safari" bubbleautopan="true" showbike="false" showtraffic="false" showpanoramio="false"]

Republika Ściborska?

Republika Ściborska to ekologiczna osada położona w najdzikszej części Mazur. Znajduje się tu: hodowla psów zaprzęgowych, muzeum kultury indiańskiej i eskimoskiej, wioska indiańska  galeria fotograficzna, czarna bania. Obiekt zdobył tytuł „Najlepszego Produktu Turystycznego na Warmii i Mazurach” za 2011 rok.

Biegnący Wilk zaprasza na wyprawy terenowe, poznanie Republiki oraz psich zaprzęgów, kąpiel w czarnej bani. Pełna oferta Republiki dostępna na stronie Biegnącego Wilka (poniżej)


Zobacz Republikę Ściborską i Biegnącego Wilka

Dane kontaktowe wraz z mapą dojazdową i koordynatą GPS

Republika Ściborska Osada Ekologiczna
Dariusz Morsztyn
Ściborki 6
19-520 Banie Mazurskie
tel. 604 29 29 97

E-mail: biegnacy-wilk@post.pl
www.biegnacywilk.plCzy ta informacja okazała się ciekawa i przydatna? Zalajkuj tę podstronę ;)