Facebook
/Aktualności/System Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom na Szlaku Green Velo – zaproszenie do współpracy!
Feb
10

System Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom na Szlaku Green Velo – zaproszenie do współpracy!

Napisał Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap w kategorii Aktualności, Turystyczne

Przekazujemy zaproszenie z Departamentu Turystyki, Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, skierowane dla przedsiębiorców prowadzących działalność turystyczną w pobliżu Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo, jak również przedstawicieli samorządów lokalnych, organizacji turystycznych, klubów rowerowych oraz inne zainteresowane osoby i podmioty, na spotkania warsztatowe dotyczące systemu rekomendacji MPR tj. Miejsc Przyjaznych Rowerzystom oraz z zakresu tworzenia i zarządzania produktem turystycznym na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Na spotkania zapraszamy zarówno podmioty już posiadające certyfikat MPR, jak i te które dopiero planują wystąpić o certyfikat MPR.

Celem spotkań będzie przedstawienie systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom – omówienie założeń systemu oraz procedury naboru i certyfikacji MPR-ów oraz wskazanie korzyści z partnerstwa i z budowania i zarządzania produktami turystycznymi na przykładzie Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo.

Spotkania odbędą się w następujących terminach i miejscach:

17 lutego 2017 r. godz. 11.00-13.30
WĘGORZEWO, Sala konferencyjna w siedzibie Urzędu Miejskiego w  Węgorzewie, ul. Zamkowa 3

20 lutego 2017 r. godz. 11.00-13.30
LIDZBARK WARMIŃSKI, Sala konferencyjna w Domu Środowisk Twórczych, ul. Ratuszowa 5, 11-100 Lidzbark Warmiński

21 lutego 2017 r. godz. 11.00-13.30
ELBLĄG, Sala Konferencyjna A w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu,
ul. Stary Rynek 25.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc proszę o zgłoszenie udziału w wybranym spotkaniu najpóźniej do 14 lutego 2017 roku na adres:nabor_mpr@warmia.mazury.pl. Osoba do kontaktu: Agnieszka Klucznik-Edriouch tel. +48 89 521 69 13

Dokumenty do pobrania oraz szczegółowe informacja pod linkiem: http://wmrot.org/2017/02/system-rekomendacji-miejsc-przyjaznych-rowerzystom-na-szlaku-green-velo-zaproszenie-do-wspolpracy/