Klimatyczne miejsce w XIX wiecznym domu, położone nad jeziorem Ostrówek, w Parku Krajobrazowym Puszczy Rominckiej, przy ścieżkach rowerowych i rezerwatach przyrody. Miejsce ciszy i spokoju w oddali od wsi. Rustykalnie urządzone czteropokojowe mieszkanie do 12 osób z tarasem widokowym , ozonowane, z sauną Tauroni, dwie łazienki, stylowa jadalnia (czajnik, mikrofala, lodówka, toster, naczynia) z biblioteką, pianinem.

W ogrodzie - miejsca na wypoczynek, stoliki, ławeczki, zadaszony kominek z grillem i wozem drabiniastym do biesiad,leśne SPA- modrzewiowa balia z podgrzewaną wodą,na scenie- wasąg z sianem do spania, bryczka do zabawy, Izba Regionalna, kulinarny kącik- grill żeliwną patelnią i kociołkiem, hamak, trampolina, Galeria-scena -to namiot z kolekcją strojów, stołami do biesiady.Właścicielka podaje obfite wiejskie śniadania z miejscowych najlepszych produktów.W jadalni - regionalne stoisko ze smakołykami.
Gospodarstwo- wielokrotnie nagradzane w konkursach kulinarnych a właścicielka- mgr pedagogiki za działalność turystyczną, społeczną i wydawniczą, regionalistka, znawczyni historii i kultury regionu, zielarstwa,przyrody,Kobieta Niezwykła, kobieta Przedsiębiorcza, kobieta Sukcesu, rozmawia w języku rosyjskim i po niemiecku.Trzy Świerki to Polski Hit Turystyki Wiejskiej .

Przejdź na stronę Agroturystyki Trzy Świerki

i dowiedz się więcej

Agroturystyka Trzy Świerki

Galwiecie 48
19-500 Gołdap
www.trzyswierki.dt.pl
tel. 606641938
Facebook: Agroturystyka Trzy Świerki

Do góry
Napisz do nas
});