Przygoda z dziką naturą

Bezkrwawe Safari

Jest to hodowla położona u podnóża Tatarskiej Góry, jest ewenementem w skali regionu. Na 300 ha obszarze wśród drzew i ogromnych stawów rybnych można spotkać stada dzikich zwierząt oraz egzotyczne ptactwo. Gospodarze oferują szereg atrakcji: łowienie ryb, przyjęcia na świeżym powietrzu, fotografowanie zwierząt czy przejazdy gondolą i amfibią. Bezkrwawe Safari zaprasza od maja do końca października.

W pobliżu Gołdapi u podnóża Tatarskiej Góry (308 m n.p.m.) znajduje się hodowla, która jest ewenementem w skali regionu. Bowiem na około 300 ha ogrodzonej ziemi, wśród drzew i ogromnych stawów rybnych można spotkać stada dzikich zwierząt. Są to m.in. daniele, jelenie, koniki Przewalskiego, dziki i świniodziki. Znajduje się tu jedyne w Europie gniazdo jelenia marali oraz muflony, dzikie owce arui oraz zebry. Zaś przy domu gospodarza egzotyczne ptactwo, strusie oraz pawie. Hodowla nosi nazwę; „Gospodarstwo Ekologiczne Rodziny Rudziewiczów” i znajduje się w miejscowości Zatyki. Na półwyspie stylizowanym na wioskę Jaćwingów przez cały rok można organizować biesiady z ogniskiem, łowieniem ryb i oryginalnymi potrawami. Szukający wypoczynku z dala od cywilizacji mogą tu wynająć drewniany domek. Podczas festynów, bo i takie duże imprezy tu się odbywają w gospodarstwie państwa Rudziewiczów można skorzystać z wielu innych atrakcji, choćby zjazdów na linie, pływania lub jazdy konnej.

Pytania o Safari

Gospodarstwo Ekologiczne Rodziny Rudziewiczów
Zatyki, 19-500 Gołdap
Tel. 518 779 457
www.zajazd-rudziewicz.pl

Safari znajduje się w miejscowości Zatyki k. Kozak.

Informacje ze strony gospodarstwa

Rezerwacja terminów pod nr tel. 518 779 457

  • Koszt:  25 zł od osoby.
  • Dzieci do lat 3 bezpłatnie *.
  • Maksymalna ilość uczestników: 40 osób.
  • Czas trwania: 1 - 1,5 h.

* Nie dotyczy grup zorganizowanych.

Pływanie amfibią

  • Koszt: Jeden kurs 350 zł
  • Maksymalna ilość uczestników: 30 osób

Przejazdy organizowane są każdego dnia.

Pierwszy o godz. 9.00, następne osoby umawiane są na godziny: 10.30, 12.00, 13.30, 15.00 oraz 16.30.

Wizyta w Republice Ściborskiej

U Biegnącego Wilka

Republika Ściborska to ekologiczna osada położona w najdzikszej części Mazur. Znajduje się tu: hodowla psów zaprzęgowych, muzeum kultury indiańskiej i eskimoskiej, wioska indiańska  galeria fotograficzna, czarna bania. Obiekt zdobył tytuł m.in. „Najlepszego Produktu Turystycznego na Warmii i Mazurach”.

Biegnący Wilk

REPUBLIKA ŚCIBORSKA
Osada Ekologiczna, Ściborki 6, 19-520 Banie Mazurskie
DARIUSZ MORSZTYN
tel. kom. 604 29 29 97
email: biegnacy-wilk@post.pl

Do góry
});