Kompleks OSiR w Gołdapi: kryta pływalnia, hala sportowo-widowiskowa, siłownia, odnowa biologiczna, o powierzchni użytkowej 3038,99m2 i kubaturze całkowitej 24067,12m3, korty tenisowe i stadion wielofunkcyjny. W każdym z tych miejsc czeka na Państwa profesjonalna kadra pracowników, która zadba o Waszą sprawność, komfort i bezpieczeństwo. Świadczymy usługi w zakresie sportu i rekreacji. Do podstawowych zadań należą w szczególności: utrzymanie i udostępnienie bazy sportowo-rekreacyjnej, rozwijanie usług w zakresie sportu i rekreacji, współpraca ze szkołami i klubami sportowymi. 

Godziny otwarcia

Pływalnia

dni powszednie w godz. 6:00 – 22:00
soboty, niedziele i święta w godz. 6:00 – 22:00

Siłownia i solarium

dni powszednie w godz. 10:00 – 22:00
soboty w godz. 14:00 – 22:00

Fotele masujące

dni powszednie w godz. 6:00 – 22:00
soboty, niedziele i święta w godz. 6:00 – 22:00

Hala sportowa

od poniedziałku do niedzieli w godz. 6:00 – 22:00

Korty tenisowe

od poniedziałku do niedzieli w godz. 8:00 – 21:00

Kontakt

Kompleks „Hala-Basen”
19-500 Gołdap, ul. Partyzantów 31
tel. 87 615-40-10
e-mail: hala-basen@goldap.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 06:00 – 22:00
sobota, niedziela, święta 06:00 – 22:00

Kryta Pływalnia w Gołdapi jest częścią Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego. Obiekt ten służy mieszkańcom naszego miasta w zakresie sportu i nauki pływania, a także rekreacji i zabaw wodnych. Zachęcając do zabawy i wypoczynku proponujemy wiele wodnych atrakcji.

Komfort i bezpieczeństwo

Dla gości i opiekunów nie korzystających z naszych usług do dyspozycji kawiarenka znajdująca się na tarasie pływalni, zaopatrzona w automaty z napojami i słodyczami. W tym miejscu można ugasić pragnienie, zjeść i przyjemnie odpocząć mając stałą obserwację na kąpiących się podopiecznych.
Na piętrze pływalni znajduje się siłownia i gabinet odnowy biologicznej (solaria i masaże).
Klientom naszego obiektu gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo, nad którym czuwają doświadczeni ratownicy WOPR oraz dogodne korzystanie z pływalni o dowolnej porze w godzinach otwarcia dzięki elektronicznemu systemowi obsługi klienta BXSYSTEM.

Na płycie hali o wymiarach 45×23 metry mieszczą się: boisko do piłki nożnej halowej, siatkowej, koszykowej, piłki ręcznej i tenisa ziemnego.
Hala wyposażona jest w scenę o wymiarach 10×8 m. Widownia stała liczy 280 miejsc + trybuny rozkładane 201 miejsc, łącznie 481 miejsc. Hala jest wentylowana i ogrzewana. Obiekt jest zradiofonizowany, ze świetną akustyką, posiada elektroniczną tablicę informacyjną i monitoring.

Siłownia

Siłownia usytuowana jest na piętrze pływalni Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego.
W skład jej wchodzą dwie sale (sala fitness i sala siłowa) dwie szatnie damska i męska. W naszej siłowni panuje miła i koleżeńska atmosfera oraz czeka na Państwa fachowa obsługa instruktora, który dopasuje odpowiedni zestaw ćwiczeń umożliwiających kształtowanie sylwetki, spalenie zbędnych kilogramów, utrzymanie wysokiej sprawności fizycznej. Siłownia wyposażona jest w sprzęt treningowy firmy KETTLER, YORK, HEKTOR, który pozwoli Państwu na osiągnięcie wyznaczonego celu.

Sprzęt fitness:

 • 4 bieżnie
 • 3 rowery, ergometry
 • 3 trenaże
 • wiosła
 • pasy masujące

Sprzęt siłowy:

 • 3 atlasy
 • 3 ławki pod sztangi
 • gryfy
 • obciążenia
 • stojaki

Solarium

 Profesjonalnie przeszkolony personel indywidualnie dla każdego klienta dobierze optymalny sposób i czas opalania oraz doradzi przy doborze aktualnie polecanych i stosowanych kosmetyków solaryjnych. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę kosmetyków firm: ART OF SUN, MAGIC SUN, ONYX , które spełniają wszystkie wymogi bezpiecznego opalania.

 • urządzenie leżące Ergoline Classic 500/600 wyposażone w lampy 50 szt. Effect R26/160W
 • urządzenie stojące Opal fitness wyposażone w lampy 49 szt. Effect Vertical R33-26/180-200W

Dwa fotele masujące

Kompleks oferuje dwa fotele masujące:

 • fotel masujący na monety – seans masażu 5 minut
 • fotel masujący sterowany firmy SANYO czas masażu 15 min.
Do góry
Napisz do nas
});