Gołdap - jedyne uzdrowisko na Warmii i Mazurach

Gołdap skupia kilka istotnych walorów. Od 2000 r. posiada status uzdrowiska o profilu borowinowo - klimatycznym. Znajduje się tu sanatorium, pijalnia wód mineralnych i tężnie oraz nowoczesna infrastruktura uzdrowiskowa z Promenadą Zdrojową, hektarowym placem zabaw, dołkami do mini-golfa, ścieżkami pieszymi i rowerowymi oraz zewnętrznymi urządzeniami do ćwiczeń nad jeziorem i w centrum. 

Powstały nowe eleganckie obiekty, przytulne restauracje z kuchnią nie tylko regionalną, ale także rosyjską i litewską, hotele, pensjonaty, zajazdy z różnorodną ofertą, wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom różnych grup turystów. Wkrótce w dzielnicy uzdrowiskowej znajdziemy zakład przyrodoleczniczy z basenami solankowymi, gabinetami zabiegowymi i strefą spa.

Poznaj ofertę uzdrowiskową Gołdapi

Klimatyczno-borowinowe sanatorium bazuje głównie na leczeniu borowinami, których ogromne złoża znajdują się w okolicy pobliskiej wsi Niedrzwica

Poznaj ofertę Pijalni Wód Mineralnych i Leczniczych, zobacz dzielnicę uzdrowiskową Gołdapi i sprawdź cennik usług.

6 luksusowych gabinetów, w tym specjalny pokój dla dwojga i wyjątkowy kompleks łaźni i saun Bani Mazurskich, prysznice wrażeń wraz z basenem z atrakcjami.

Poznaj i zwiedzaj Gołdap

Najbliższe wydarzenia w Gołdapi

Booking.com
Do góry
Napisz do nas
});