poniedziałek, 10 sierpnia 2020 / Opublikowane w kategorii Wydarzenia i imprezy
W nawiązaniu do setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej Dom Kultury w Gołdapi zaprasza na spektakl muzyczny „CAFFE RETRO”, dzięki któremu będzie można poczuć klimat Wilna i Lwowa z czasów rodzącej się II Rzeczypospolitej. CAFFE RETRO to widowisko muzyczne Ełckiego Centrum Kultury, które przenosi widza w lata 20.Magia tego określenia jest już sama w sobie ekscytująca. Co
czwartek, 06 sierpnia 2020 / Opublikowane w kategorii Wydarzenia i imprezy
czwartek, 06 sierpnia 2020 / Opublikowane w kategorii Wydarzenia i imprezy
środa, 05 sierpnia 2020 / Opublikowane w kategorii Wydarzenia i imprezy
Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza do odwiedzenia Izby Regionalnej  ” Muzeum Ziemi Gołdapskiej im M.M. Ratasiewicza”Oprócz ciekawych zbiorów, niewątpliwą atrakcją będzie możliwość samodzielnego wybicia monety okolicznościowej przygotowanej z okazji jubileusze 450 lecia nadania praw miejskich Gołdapi.Moneta przedstawia na awersie herb Gołdapi z 1570 roku, na rewersie okolicznościowe logo.Emisja jest limitowana tylko 450 szt.
wtorek, 04 sierpnia 2020 / Opublikowane w kategorii Wydarzenia i imprezy
poniedziałek, 27 lipca 2020 / Opublikowane w kategorii Aktualności
Ryan Socash odwiedziłz ekipą filmową Poland In nasze miasto. Tym razem odwiedzamy miasto Gołdap. To idealna część Polski dla osób, które chcą cieszyć się tym, co najlepiej opisać jako piękne widoki na końcu świata. Z dala od szlaków turystycznych można cieszyć się tu czystym powietrzem, otwartymi przestrzeniami oraz ustronnością.
Booking.com
Nie odnaleziono wydarzeń!
Do góry
Napisz do nas
});